Organ prowadzący szkołę Powiat Zgierski.

RODO

Piątek 17.08.2018
 • DRODZY GIMNAZJALIŚCI!

  DRODZY GIMNAZJALIŚCI!
 • Uroczystość zakończenia roku szkolnego

  Uroczystość zakończenia roku szkolnego

  22 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018, na które zostali zaproszeni: Starosta Powiatu Zgierskiego p. Bogdan Jarota,

  Burmistrz Miasta Ozorkowa p. Jacek Socha, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Powiatu Zgierskiego p. Krzysztof Jurek.

  Pani dyrektor Anna Plaskota wraz z wychowawcami klas pierwszych i drugich wręczyła nagrody uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i świadectwo z wyróżnieniem.  Uczniowie z bardzo dobrymi wynikami  otrzymali dyplomy.

   

  Wręczone zostały również liczne nagrody za osiągnięcia sportowe, udział w konkursach przedmiotowych, zaangażowanie w życie szkoły, pracę w wolontariacie i inne.

   Największym tegorocznym sukcesem sportowym było zdobycie trzeciego miejsca w Polsce w Mistrzostwach w Piłce Siatkowej. W przygotowaniach do  mistrzostw naszą drużynę wspierał p. Krzysztof Jurek.

  Pani dyrektor podziękowała za trudny, pracowity rok nauki, który przyniósł tak wiele sukcesów  uczniów. Życzyła wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji. Były również życzenia od p. starosty B. Jaroty, od p. burmistrza J. Sochy i od p. K. Jurka.

  Miłym akcentem były podziękowania, życzenia, kwiaty i drobne upominki dla nauczycieli od uczniów, którzy nie kryli radości z rozpoczynających się wakacji.

   

   Nad przebiegiem uroczystości czuwała klasa I a wraz z wychowawczynią p. Anetą.Wajer. Brawa za profesjonalizm należą się prowadzącym – Patrycji Gieradze i Pawłowi Muszyńskiemu oraz  Patrycji Lewandowskiej, Martynie Suligowskiej i Gabrieli Sobińskiej, które przygotowały fotorelację „Tak minął rok”, gdzie zawarły najciekawsze wydarzenia mijającego roku szkolnego. Rozstaliśmy się w miłym, wakacyjnym nastroju.

   

  Życzymy wszystkim wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku. Udanych wakacji!

   

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • PIKNIK INTEGRACYJNY PSLCnP - „HISTORIA NASZEJ OKOLICY”

  PIKNIK INTEGRACYJNY PSLCnP - „HISTORIA NASZEJ OKOLICY”

  6 czerwca 2018 r. 14 wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu pomagało przy organizacji i prowadzeniu Pikniku Integracyjnego organizowanego corocznie przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki.

  Uczniowie pracowali w godz. od 8.00 do 14.00 pomagając w pracach organizacyjno-porządkowych (nosili stoły, krzesła, ławeczki, materace), przygotowywaniu posiłków, obsłudze stoisk z małą gastronomią, prowadzeniu warsztatów integracyjnych, organizacji sceny i filmowania.

  Dzięki udziałowi w Pikniku Integracyjnym wolontariusze mogli odkryć własny potencjał, integrowali się ze społecznością lokalną, zdobywali nowe doświadczenia. Wolontariusze wykazali się tolerancją, szacunkiem i akceptacją dla  odmienności drugiego człowieka, umiejętnością integracji z osobami niepełnosprawnymi.

  Na uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Historia naszej okolicy”, w którym nagrodzona została uczennica klasy Ia Magdalena Jurkiewicz. Gratulacje!

 • Gimnazjalisto! Dołącz no nas!!!

  Gimnazjalisto! Dołącz no nas!!!
 • Program rządowy DOBRY START

  Program rządowy DOBRY START

  Więcej informacji na: www.mrpips.gov.pl/DobryStart

 • DZIEWCZYNY LUBIA BRĄZ!!!

  DZIEWCZYNY LUBIA BRĄZ!!!

  DZIEWCZYNY LUBIA BRĄZ!!! 😍 


  czyli sukcesów sportowych ciąg dalszy .... https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f603.png:D

   

  Nasza drużyna żeńska w składzie: Oliwia Bednarek, Zofia Włodarczyk oraz Kinga Wasiak(R) zdobyła III miejsce! 

  We wtorek 05 czerwca 2018 roku na MOSIR- Obiekt Mróżyczka w Głownie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej.

  Dziewczęta wróciły do szkoły z brązowymi medalami. https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f96/1/16/1f949.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f96/1/16/1f949.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f96/1/16/1f949.png

  Serdeczne gratulacje! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ffe/1/16/1f44f.png

  Agata Kokot Brygier

 • DRUŻYNA MĘSKA I LO OZORKÓW BRĄZOWYMI MEDALISTAMI LCEALIADY 2018 !!!

  DRUŻYNA MĘSKA I LO OZORKÓW BRĄZOWYMI MEDALISTAMI LCEALIADY 2018 !!!

  W dniach 31 maja - 3 czerwca 2018 roku w Ostródzie odbyła się XVII Ogólnopolska Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców.
  Reprezentanci naszej szkoły zdobyli  III MIEJSCE

  Zdobywcy brązowych medali to:

  • Albert Krzewiński,
  • Jan Jankowski- najlepszy rozgrywający turnieju
  • Adrian Kręcikowski,
  • Bartosz Zawierucha,
  • Łukasz Gwarczyk,
  • Łukasz Karolak (R),
  • Nikodem Nowak(kapitan) - najlepszy zawodnik I LO Ozorków
  • Konrad Dośpiał (R),
  • Michał Staniszewski (R),


  Nasi siatkarze eliminacje fazy grupowej ukończyli na 1. MIEJSCU. W półfinale przyszło Im zmierzyć się z reprezentacją Kędzierzyna- Koźle (ubiegłorocznymi zwycięzcami ). Niestety ten mecz zakończył się dla nas przegraną – 0:2.
  W niedzielny poranek w meczu o brązowy medal  I LO zmierzyło się ze swoim grupowym rywalem- Augustowskim Centrum Edukacyjnym.
  Pierwszy  set  ozorkowianie wygrali pewnie 25:13; druga partia była bardziej zacięta, gdyż augustowianie zdobyli dwa razy więcej punktów. Jednak dwa punkty różnicy dały zwycięstwo naszym reprezentantom (28:26) a w całym meczu 2:0. Tym samym uczniowie I LO Ozorków zostali trzecią drużyną Mistrzostw Polski!!! Ten sukces przejdzie do annałów ozorkowskiego sportu i choć medal brązowy to będzie zapisany złotymi zgłoskami w historii szkoły.
  Warto dodać że siatkarze reprezentujący I LO Ozorków siatkarskie szlify pobierali w MKS Bzura Ozorków.
   Kolejność końcowa Licealiady Ostróda 2018:
  1. LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Władysława Andersa Warszawa
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza Kędzierzyn-Koźle
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego Ozorków
  4. Augustowskie Centrum Edukacyjne Augustów
  5. Zespół szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kielce
  6. Zespół Szkół Geodezyjno Drogowych i Licealnych Poznań
  7. Powiatowy Zespół Nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika Kęty
  8. VII Liceum Ogólnokształcące Olsztyn
  9. I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Sulęcin
  10. Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław
  11. Zespół Szkół Nr 1 Wieluń
  12. II Liceum Ogólnokształcące Malbork
  13. II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego Gdańsk
  14. Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja Kraśnik

  SERDECZNE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA BRĄZOWYCH MEDALISTÓW. 

                                                                                                                       Agata Kokot Brygier

 • "DRZWI OTWARTE" W I LO

  "DRZWI OTWARTE" W I LO

  W dniu "Otwartych Drzwi" oprócz udziału w Konkursie Języki (Nie)Obce i Festiwalu Tolkienowskim zaprosiliśmy uczniów gimnazjów do zwiedzenia naszego liceum oraz wzięcia udziału w doświadczeniach i zabawach przedmiotowych przygotowanych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

  Zwiedzających uczniów objęli opieką ich starsi koledzy - uczniowie klas pierwszych LO, którzy odpowiadali na rozmaite pytania dotyczące nauki w naszej szkole.

  Drodzy uczniowie gimnazjów, drzwi naszego liceum stoją przed Wami szeroko otwarte!

  ZAPRASZAMY  :D

 • Konkursy „Języki (nie)obce” i „Feel the Force” rozstrzygnięte!

  Konkursy „Języki (nie)obce” i „Feel the Force” rozstrzygnięte!

  W piątek 25 maja w I Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie odbył się finał IV. edycji konkursu dla gimnazjalistów „Języki (nie)obce. W ostatecznej rozgrywce wzięło udział 6 trzyosobowych drużyn ze szkół w Ozorkowie (2 drużyny), Parzęczewie, Solcy Wielkiej, Modlnej i Słowiku. Reprezentanci gimnazjów wykazali się szeroką wiedzą z zakresu języka polskiego, angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz państw europejskich. Rywalizacja była zacięta i zakończyła się dogrywką, gdyż drużyny z Ozorkowa i z Parzęczewa okazały się być na bardzo wyrównanym poziomie. Uczniowie kolejny raz pokazali, że mają szerokie horyzonty i zainteresowania i znają odpowiedzi zarówno na pytania dotyczące literatury fantasy, jak i języków, geografii, kultury czy nawet polityki.

  Najlepszą drużyną okazała się być ekipa z Solcy Wielkiej. Drugie miejsce zajęli uczniowie z Parzęczewa, natomiast drużyna dziewcząt z Ozorkowa zakończyła rywalizację na trzecim miejscu.

  Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom!

  Równolegle do konkursu dla gimnazjalistów śledziliśmy zmagania wokalne uczniów naszego Liceum w konkursie piosenki obcojęzycznej „Feel the Force”. W szranki muzyczne stanęli: Agata Kopka z IIa, Patrycja Gieraga z Ia, Paweł Muszyński z Ia, Filip Tomicki z Ia, Marcelina Brygier z IIc i Paulina Krzewińska z Ib. Jury w składzie: pani dr hab. Agnieszka Kobrzycka, pani dyrektor Anna Plaskota i pani Anna Czarnowska-Matusiak wyłoniło zwycięzców konkursu. Pierwsze miejsce zajęła Agata Kopka w piosence Little Talks zespołu Of Monster and Men. Drugi stopień podium należał do ubiegłorocznej zwyciężczyni Marceliny Brygier za wykonanie piosenki pt. Si j’étais un homme z repertuaru francuskiej wokalistki Chilly. Na trzecim miejscu uplasowała się Patrycja Gieraga również w piosence francuskojęzycznej pt. Voyage voyage zespołu Desireless.

  Gratulujemy poziomu muzycznego i umiejętności wokalnych wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

  Święto języków i muzyki w naszej szkole uświetniły występy zespołu Quiet Voices założonego przez uczniów i absolwentów I LO. Katarzyna Kołodziejczak (wokal), Tomek Wojtkiewicz, Kacper Chałagus i Daniel Mikołajewski udowodnili, że talentów artystycznych w naszej szkole nie brakuje. Dziękujemy bardzo zespołowi Quiet Voices za te niezapomniane muzyczne chwile.

  Dziękujemy także instytucjom, które czynnie wspierają nasze przedsięwzięcia promujące naukę języków nie tylko obcych, obejmując je patronatem i fundując nagrody dla uczestników konkursu. A są to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, Starostwo Powiatowe w Zgierzu, Miasto Ozorków, Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz Bank Spółdzielczy w Ozorkowie.

 • Gość z Macedonii

  Gość z Macedonii

  Dnia 25 maja w ramach współpracy z Uniwersytetem Łódzkim oraz w ramach cyklu spotkań ze studentami z różnych krajów świata, gościliśmy w szkole przedstawicielkę Macedonii, która przeprowadziła z uczniami naszej szkoły zajęcia poświęcone kulturze własnego kraju. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda system edukacji w Macedonii, poznali warte zwiedzenia miejsca w tym kraju, a także dowiedzieli się jakich potraw warto spróbować , będąc w Macedonii. Ponadto studentka przedstawiła kilka faktów z historii kraju i zaprezentowała regionalne stroje ludowe. Następne spotkanie już za rok….

   

 • Z głębokim żalem żegnamy...

  Z głębokim żalem żegnamy...
 • Do Gimnazjalistów!

  Do Gimnazjalistów!

  Gimnazjaliści, bądzcie  z nami na FESTIWALU TOLKIENOWSKIM w piątek 25 maja w godzinach 12.00- 14.30. Przywitają Was hobbici, krasnoludy, orkowie i piękne księżniczki.  Będzieci mogli uczestniczyć w konkursie wiedzowym, ocenić nalepsze prace plasyczne w ramach konkursu "Mój Tolkien" i posłuchać dwóch miniwykładów o "Władcy pierścieni".

  Zapraszają 

  Agnieszka Kobrzycka , Emilia Lipiec- Kuzańska  i cała społeeczność liceum:-)

 • Nasza drużyna najlepsza w województwie łódzkim w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

  Nasza drużyna najlepsza w województwie łódzkim w XXVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

  12 maja 2018 r. w łódzkiej manufakturze odbył się etap wojewódzki XXVI Ogólnopolskich Mistrzostw PCK. Na stacjach z pozoracjami urazów i stanów zagrożenia życia i zdrowia rywalizowały najlepsze zespoły z całego województwa. Nasza drużyna w składzie Renata Pawlak IIIc (kapitan), Lidia Zawierucha i Weronika Banaś IIc, Ola Kociak Ib, Paweł Muszyński Ia, Patrycja Lewandowska i Karolina Andrzejczak Ia (rezerwowe) pokazała bardzo dobry poziom zdobywając 358,4 na 385 wszystkich punktów (93%)  i  będzie reprezentowała województwo łódzkie w etapie centralnym 7-9 czerwca w Rzeszowie. 
  Wyniki klasyfikacji końcowej:
  1. I LO im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie 358,4
  2. XXV LO z Łodzi 347,8
  3. I LO w Łowiczu 315,2
  4. II LO w Pabianicach 306,2
  5. LO w Brzezinach 301,6
  6. ZSO w Łasku Kolumnie 297
  7. ZSP w Kleszczowie 272,8
  P.S. Podziękowania i gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i poświęcenie, w tym szczególnie osobom, które w tym roku nie walczyły bezpośrednio a bez których nie byłoby tego sukcesu !  Trzymajcie kciuki z nasz występ w etapie centralnym :-) !
  Opiekun drużyny W.Polak

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

  Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

  W poniedziałek, 30 kwietnia 2018r. odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, przygotowana przez uczniów klas IA i IC  pod opieką wychowawczyń – p. Anety Wajer i p. Agaty Kokot Brygier.

  Niezwykle starannie przygotowane widowisko słowno – muzyczne, przybliżyło zebranym okoliczności uchwalenia „Ustawy rządowej”, zwanej Konstytucją 3 maja oraz późniejsze polityczne skutki podpisania przez opozycję magnacką aktu konfederacji.

  Była to bardzo interesująca lekcja historii.

 • Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

  Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

  27 kwietnia odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich. W gronie zaproszonych gości znaleźli się p. Jacek Socha – burmistrz Ozorkowa , dr Robert Seliga reprezentujący współpracującą z I LO Społeczną Akademię Nauk oraz Rodzice naszych uczniów.

  Jednak najważniejsi tego dnia byli Abiturienci, którzy z rąk p .dyrektor Anny Plaskoty oraz swoich wychowawców otrzymali upragnione świadectwa – wielu z nich z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali również znakomici sportowcy oraz uczniowie m.in. za działalność w Kole Teatralnym, Kole Historycznym oraz stuprocentową frekwencję przez trzy lata nauki.

  W końcu przyszedł czas na corocznie przyznawane ŻEROMKI dla uczniów wyróżniających się w dziedzinach niekoniecznie mających związek ze szkolną nauką… Podczas wspaniałej gali, kreacjami i konferansjerką dorównującej hollywoodzkim Oscarom, doskonale bawili się  nominowani, nagrodzeni oraz licznie zgromadzona publiczność – goście, grono pedagogiczne oraz uczniowie młodszych klas. Organizatorami całej imprezy były klasy II A i IIC wraz z wychowawczyniami – p. Blanką Kochańską p. Małgorzatą Czotyrbok.

  Uroczystość uświetnił także brawurowo zagrany „Sen nocy letniej” – spektakl przygotowany przez aktorów Teatru Szkolnego pod kierunkiem p.Emilii Lipiec – Kuzańskiej.

  Było bardzo zabawnie i wzruszająco, teraz będziemy mocno trzymać kciuki za powodzenie naszych MATURZYSTÓW na egzaminie dojrzałości!

   

 • Drużyna Męska I LO w Ozorkowie MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W PIŁCE SIATKOWEJ w Licealiadzie 2017/2018

  Drużyna Męska I LO w Ozorkowie MISTRZEM WOJEWÓDZTWA W PIŁCE SIATKOWEJ w Licealiadzie 2017/2018

  W Finale Wojewódzkim reprezentacja naszej szkoły w grupie B rozegrała 2 mecze. 
  Naszej drużynie przyszło zmierzyć się z zespołami z Bełchatowa oraz z Łodzi. Oba grupowe spotkania zakończyły się zwycięstwem 2:0, nie pozostawiając przeciwnikom żadnych złudzeń na zwycięstwo. 
  W drużynie Bełchatowa grali zawodnicy z Klubu Skra Bełchatów, a warto podkreślić, że Skra Bełchatów to Mistrzowie Polski Juniorów. 
  Z grupy wyszliśmy z 1. miejsca w związku z powyższym mecz finałowy, tj. o 1 miejsce w turnieju, przyszło nam rozegrać z drużyną z Wielunia - zwycięzcą grupy A. 
  Nasi reprezentanci grali rewelacyjnie. Ten mecz również wygrali 2:0.
  "Szalejący " Klub Kibica z Wielunia nie pomógł swojej drużynie, a ich doping nie był nam straszny https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f57/1/16/1f609.png;) 

  Serdecznie gratulujemy drużynie męskiej naszego LO . Szczególne  gratulacje dla trenerów Bzury Ozorków i nauczycieli SP i Gimnazjum, którzy także budowali ten sukces.

  Kolejny etap rozgrywek to Ogólnopolska Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców.
  Miejscem rozegrania zawodów jest Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji.

  Wszyscy trzymają za Was kciuki!


  Życzymy powodzenia! https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png


  Agata Kokot Brygier

   

 • KAMPANIA „POLA NADZIEI”

  KAMPANIA „POLA NADZIEI”

  Szkolny Klub Wolontariatu w I LO wspierając Stowarzyszenie Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu przyłącza się co roku do "Żonkilowej kwesty", której celem jest zbiórka funduszy na rzecz budowy Hospicjum w Zgierzu.

  Ideą kampanii "Pola Nadziei", stworzonej przez Organizację Charytatywną Marie Curie Cancer Care w Wielkiej Brytanii, jest pozyskiwanie funduszy na działalność hospicjów, a także edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na cierpienia i los osób nieuleczalnie chorych oraz propagowanie idei wolontariatu.

  Nasza szkoła po raz kolejny była miejscem, w którym mieścił się "sztab" akcji. Tutaj spotkali się wolontariusze z naszej szkoły oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ozorkowie.

  Gorące podziękowania przesyłamy wszystkim uczniom biorącym udział w akcji „Pola Nadziei” oraz Mieszkańcom Ozorkowa, którzy okazali serce i zrozumienie dla tej szlachetnej kampanii. To dzięki Waszej pomocy powoli wznoszą się mury Hospicjum.
   

  http://hospicjumzgierz.pl/?page_id=317

 • Finał akcji Sleeveface – wyróżnienie dla Kingi Kudelskiej

  Finał akcji Sleeveface – wyróżnienie dla Kingi Kudelskiej

  Sleeveface - niekonwencjonalny portret książki to akcja promująca czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży zorganizowana w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Łodzi, Filię w Zgierzu oraz nauczycieli bibliotekarzy i nauczycieli świetlic wybranych szkół powiatu zgierskiego. W akcję zaangażowali się uczniowie i nauczyciele z 14 szkół. Akcja została objęta patronatem Prezydenta Miasta Zgierza, pana Przemysława Staniszewskiego, który był również fundatorem nagród dla laureatów.
  Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, ponieważ wszystkie prace reprezentowały wysoki poziom, były bardzo pomysłowe, wykonane ze starannością i zaangażowaniem.

  Sleeweface to zdjęcia, których elementem jest okładka książki wmontowana w ten sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź całej sylwetki, stanowiąca z nią wspólną całość. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne połączenie fotografowanej osoby z postacią i tłem z okładki.

  Jury powołane przez Organizatora wyłoniło 3 zwycięskie prace oraz przyznało 2 wyróżnienia:

  I miejsce Iga Zapart-Pawlak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zgierzu

  II miejsce  Patrycja Maruszak z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 w Zgierzu

  III miejsce  Aleksandra Olejniczak ze Szkoły Podstawowej w Giecznie

  Wyróżnienia otrzymali:

  Kinga Kudelska z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ozorkowie

  Szymon Pałczyński ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Zgierzu

  Wszystkie  prace zostały wyeksponowane na wystawie, która jest dostępna dla zwiedzających do 10 maja 2018 r. w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy w Zgierzu. Laureatom serdecznie gratulujemy.

  Ewa Krasnopolska

  Wyróżnione zdjęcie

  Finał akcji Sleeveface – wyróżnienie dla Kingi Kudelskiej - Obrazek 1

strona:

Kontakt

 • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
  95-035 Ozorków, ul. Romualda Traugutta nr 1
  e-mial: zsosekretariat@lo-ozorkow.pl

  Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
  poniedziałek- 13.00-15.00
  piątek- 13.00-14.30

  Sekretariat czynny:
  poniedziałek-piątek : 7.00-16.00
 • (+42) 718-93-50 fax (+42) 718-93-50

Galeria zdjęć