Sobota 18.11.2017

Dla gimnazjalistów

Konkurs "Języki (nie)obce"

JUŻ 26 MAJA FINAŁ KOLEJNEJ EDYCJI KONKURSU JĘZYKI (NIE)OBCE

W finale będą rywalizować zespoły wyłonione spośród uczniów Gimnazjów, którzy osiągnęli najlepszy wynik w etapie szkolnym.

Wszystkim gwarantujemy dużą dawkę emocji, a na najlepszych czekają oczywiście nagrody, ufundowane przez naszych sponsorów: Starostwo Powiatowe w Zgierzu, Burmistrza Miasta Ozorkowa, Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz Ozorkowską Spółdzielnię Mieszkaniową. Dziękujemy Przyjaciołom szkoły, którzy zawsze wspierają nasze inicjatywy, promujące edukację i wszechstronny rozwój uczniów.

Zapraszamy również uczniów Gimnazjów do kibicowania swoim kolegom. Podczas finału konkursu Języki (nie)obce będziecie mogli usłyszeć wykonawców biorących udział w szkolnym konkursie piosenki "Feel the force", którzy zawalczą o tytuł najlepszego wykonawcy piosenki obcojęzycznej. Będzie się działo!

ZAPRASZAMY!

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
    poniedziałek- 13.00-15.00
    piątek- 13.00-14.30