Środa 13.12.2017
Wariacje na temat Reymonta | „ Biblioteka Przyjazna Uczniowi” | Sztafeta czytelnicza | Statystyki czytelnictwa | UWAGA!!! | SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI MIŁOSNEJ | Polecamy | Wybierz lekturę Narodowego Czytania 2017 | Ankieta | Dla rodziców | Uwolnij książkę!!!  Bookcrossing w naszej szkole ! | Promowanie czytelnictwa zaczyna się  od  najmłodszych….. | Kiermasz podręczników | Śladami naszych przodków | Lista lektur | Przyłapani na czytaniu… | Regulamin Multimedialnego Centrum Informacji | Regulamin biblioteki szkolnej | Czytanie łączy pokolenia!!!! | Wielkanoc naszych pradziadków | Życzenia świąteczne | Ogólnopolski dzień głośnego czytania | Godziny pracy | Spotkanie autorskie z Melissą Darwood!!

Uwolnij książkę!!! Bookcrossing w naszej szkole !

Lubisz czytać? Szukasz ciekawej książki, ale Cię na nią  nie stać? Weź udział w bookcrossingu, czyli wymianie książek.

Bookcrossing jest to idea nieodpłatnego przekazywania książek  poprzez pozostawianie ich w miejscach pblicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych, tzw. półkach bookcrossingowych ( stoliki, regały, gabloty), po to, by znalazca mógł je  przeczytać i przekazać  dalej. Postanowiliśmy w naszej szkole również zrobić taką „bookcrossingową półkę”  Jak to  działa?

Bardzo prosto:

1.  Przynosisz dowolną książkę, (która Ci  się  znudziła, albo wiesz,  że raz ją przeczytałeś i więcej do niej nie wrócisz) do biblioteki szkolnej.

2. Zostawisz ją na specjalnie wybranej i oznaczonej półce.

3. Wybierasz inną książkę.

ZAPRASZAMY !!!!

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
    poniedziałek- 13.00-15.00
    piątek- 13.00-14.30