Środa 13.12.2017
Wariacje na temat Reymonta | „ Biblioteka Przyjazna Uczniowi” | Sztafeta czytelnicza | Statystyki czytelnictwa | UWAGA!!! | SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI MIŁOSNEJ | Polecamy | Wybierz lekturę Narodowego Czytania 2017 | Ankieta | Dla rodziców | Uwolnij książkę!!!  Bookcrossing w naszej szkole ! | Promowanie czytelnictwa zaczyna się  od  najmłodszych….. | Kiermasz podręczników | Śladami naszych przodków | Lista lektur | Przyłapani na czytaniu… | Regulamin Multimedialnego Centrum Informacji | Regulamin biblioteki szkolnej | Czytanie łączy pokolenia!!!! | Wielkanoc naszych pradziadków | Życzenia świąteczne | Ogólnopolski dzień głośnego czytania | Godziny pracy | Spotkanie autorskie z Melissą Darwood!!

Kiermasz podręczników

Kiermasz podręczników zakończony!

Przez dwa tygodnie września w naszym liceum w bibliotece „Przedwiośnie” odbywał się kiermasz podręczników. Uczniowie oraz absolwenci szkoły przynosili książki, które następnie można było zakupić w bibliotece szkolnej. Wielu uczniów skorzystało z tej okazji i zakupiło podręczniki taniej niż w księgarni, zaoszczędzając tym samym sporą sumę pieniędzy. Kiermasz jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Zapraszam po odbiór pozostałych książek i dziękuję  za współpracę.

Ewa Krasnopolska

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
    poniedziałek- 13.00-15.00
    piątek- 13.00-14.30