Środa 13.12.2017
Wariacje na temat Reymonta | „ Biblioteka Przyjazna Uczniowi” | Sztafeta czytelnicza | Statystyki czytelnictwa | UWAGA!!! | SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI MIŁOSNEJ | Polecamy | Wybierz lekturę Narodowego Czytania 2017 | Ankieta | Dla rodziców | Uwolnij książkę!!!  Bookcrossing w naszej szkole ! | Promowanie czytelnictwa zaczyna się  od  najmłodszych….. | Kiermasz podręczników | Śladami naszych przodków | Lista lektur | Przyłapani na czytaniu… | Regulamin Multimedialnego Centrum Informacji | Regulamin biblioteki szkolnej | Czytanie łączy pokolenia!!!! | Wielkanoc naszych pradziadków | Życzenia świąteczne | Ogólnopolski dzień głośnego czytania | Godziny pracy | Spotkanie autorskie z Melissą Darwood!!

Spotkanie autorskie z Melissą Darwood!!

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole odbyło się spotkanie z autorką powieści fantazy Melissą Darwood. Obcobrzmiące nazwisko zaintrygowało uczniów którzy przybyli na spotkanie. Autorka takich powieści jak „Larista”, „Luonto’’ i „Pryncypium” przybrała pseudonim literacki jak sama wyznała, aby być na co dzień incognito….
Pierwsza  książka została napisana na podstawie jej dziennika i stała się urealnieniem  marzeń o pisarstwie….i pisaniu własnych książek. Pani Melissa zdradza, ze pisze codziennie na swoim laptopie z filiżanką melissy, którą bardzo lubi i która  ją uspokaja.
Na spotkaniu pisarka opowiadała również o pasji pisania i jak w Polsce można wydać własne dzieło? Zachęcała uczniów, aby nie chowali własnych prób pisarskich do szuflady, ale aby dzielili się nimi z najbliższymi…
Na zakończenie spotkania była możliwość zakupu książek Pani Melissy Darwood, zakładek do książek wykonanych przez nią osobiście i z dedykacją i oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia. Zapraszam do biblioteki po książki „Luonto” i „Larista” które znajdują się w szkolnym ksiegozbiorze.

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
    poniedziałek- 13.00-15.00
    piątek- 13.00-14.30