Czwartek 21.06.2018

Dla gimnazjalistów

Konkurs "Języki (nie)obce" edycja 2018

Cała społeczność naszego liceum zaprasza Was serdecznie do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu kulturoznawczo-językowego „Języki (nie)obce” adresowanego do uczniów II i III klas gimnazjów z terenu Ozorkowa i okolic.

Celem konkursu jest pokazanie bogactwa i różnorodności kulturowej wybranych krajów Unii Europejskiej, w tym Polski. Tematyka konkursu obejmuje różne dziedziny wiedzy, co pozwoli Wam się wykazać zarówno wiedzą kulturoznawczą jak i językową. Konkurs przebiega w dwóch etapach: gimnazjalnym, w formie pisemnego testu wyboru, który będziecie pisać w swojej szkole 25 kwietnia i finałowym - drużynowym, organizowanym w I LO w Ozorkowie w formie ustnego quizu  w dniu 25 maja.

Na uczestników finału czekają atrakcyjne nagrody.

Po więcej szczegółów odsyłamy do regulaminu konkursu https://1drv.ms/w/s!AlTB_mGEFHx-lBRUcnLxBfQgAyN-

Dyrektor szkoły przyjmuje interesantów:
    poniedziałek- 13.00-15.00
    piątek- 13.00-14.30