drzwi_otwarte2022.jpeg
drzwi_otwarte2022_1.jpeg

Dlaczego I LO?

Powody, dla których warto uczyć się u nas:

dlaczego I LOBRĄZOWA SZKOŁA  2020, 2021, 2022 w rankingu "Perspektyw".

Nowość!

Szkoła z programem Cyber.Mil z Klasą!

• klasa Cyber.Mil to jedna z 16 takich klas w Polsce, a do tego jedyna w województwie łódzkim!

Nowość!

Szkoła z zagraniczną mobilnością uczniów!

• przystąpiliśmy do programu zagranicznej mobilności uczniów POWER – nasz cel to Grecja!

Nadal!

Szkoła z Brązową Tarczą!

• jesteśmy wśród najlepszych liceów w Polsce według rankingu miesięcznika Perspektywy!

Niezmiennie!

Szkoła z edukacyjnym postępem!

• wysokie wskaźniki efektywności nauczania (EWD) plasują naszą szkołę w czołówce liceów regionu, w których uczniowie osiągają największy przyrost wiedzy i umiejętności!

Od lat!

Szkoła Mistrzów sportu!

• jesteśmy najlepszą szkołą w powiecie, spośród szkół niesportowych. Wicemistrzostwo Licealiady to nasze minimum.

Koło Teatralne!

• to zajęcia, które są szczególną formą aktywności i ekspresji twórczej uczniów, istotne w życiu kulturalnym szkoły i środowiska lokalnego.

Koło pierwszej pomocy PCK!

• regularnie bierzemy udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża, w latach 2016-2019 wywalczyliśmy dwa mistrzostwa (w 2016 i 2018 r.) i dwa wicemistrzostwa województwa łódzkiego (w 2017 i 2019 r.) W 2016 roku nasza drużyna zdobyła wicemistrzostwo Polski w XIV Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Tradycyjnie!

Szkoła bliska i przyjazna uczniom!

• szkoła, która jest nie tylko blisko domu, ale też blisko każdego ucznia;
  • szkoła, w której jesteś sobą, jesteś bezpieczny, jesteś ważny;
  • szkoła, w której się liczysz i możesz zawsze liczyć na szkołę.

TO TWOJA SZKOŁA!!!

button prezentacja