Mamy swoich radnych w MRM

27 lutego w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Ozorkowie. Celem rady jest reprezentowanie interesów młodzieży wobec instytucji rządowych i samorządowych, a także organizacji pozarządowych, zgłaszanie wniosków i opinii w sprawach dotyczących szeroko pojętych problemów młodzieży oraz umożliwienie aktywnego udziału młodzieży w życiu społecznym i kulturalnym Miasta Ozorkowa. Z każdej szkoły, drogą wyborów, typowanych jest trzech przedstawicieli. Rada składa się z 15 radnych, a ich kadencja trwa dwa lata szkolne. Radni mają obowiązek być aktywni, przestrzegać Statutu oraz dbać o dobre imię i wizerunek Rady. Rada obraduje na sesjach, które odbywają się według potrzeb jednak nie rzadziej niż raz na trzy miesiące. Trzy osoby, które uzyskały największą liczbę głosów przez dwa lata będą pełnili funkcję radnych.

Wyniki głosowania:
Dropińska Maja - 23 głosy