Arena Młodych 2020

27 i 28 lutego 2020 roku grupa uczniów z naszej szkoły spędziła na rekolekcjach w łódzkiej Atlas Arenie pod przewodnictwem abp Grzegorza Rysia. To był cudowny czas. Młodzież mogła tańczyć, śpiewać, a przede wszystkim odpowiednio przygotować się do jednego z najważniejszych okresów w życiu chrześcijan - Wielkiego Postu. Wszyscy wrócili do domów z wielkimi przemyśleniami, pocieszeni i zmotywowani do poprawienia swojego życia. W Atlas Arenie można było wziąć również udział w spowiedzi i Mszy Świętej. To były niezwykłe dwa dni. „Oby więcej takich inicjatyw!” - podkreślają uczniowie.