Pozdrowienia z Grecji

W poniedziałek 9 maja uczniowie naszego liceum rozpoczęli w Grecji realizację zadań projektowych w ramach programu Erasmus+. Pierwsze zajęcia dotyczyły spraw organizacyjnych, następnie uczniowie przećwiczyli raz jeszcze prezentacje, które przygotowali wcześniej w Polsce, a dzięki współpracy z mentorem dowiedzieli się, jak należy zachowywać się podczas wystąpień publicznych, żeby mówić ciekawie i przekonująco. W kolejnym bloku zajęć przygotowali się do zadań merytorycznych, które zrealizowali podczas gry miejskiej. Ich zadanie polegało na zdobyciu informacji dotyczących różnych aspektów funkcjonowania sieci Wi-Fi w okolicznych hotelach i restauracjach. Wszystkie grupy bardzo dobrze wywiązały się ze swoich zadań. Jutro kolejna porcja nowych doświadczeń i wyzwań.