Dzisiaj jest

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca, w obecności całej społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/22.Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością:
  • Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha,
  • Zastępca Komendanta Regionalnego Centrum Informatyki w Krakowie podpułkownik Piotr Fabijańczuk,
  • Szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Łodzi podpułkownik Przemysław Połubiński.
Dyrektor szkoły Anna Plaskota podsumowała rok pracy uczniów i nauczycieli. Najlepsi uczniowie szkoły otrzymali świadectwa i dyplomy na forum szkoły. W tym roku szkolnym p. dyrektor Anna Plaskota wręczyła świadectwa z wyróżnieniem aż 42 uczniom, którzy uzyskali średnią ocen rocznych powyżej 4,75, w tym ponad połowa z nich osiągnęła średnią co najmniej 5,00. Najlepsze wyniki w nauce uzyskał Hubert Ignatowicz z klasy 1c (z programu CYBER.MIL z klasą).
Podczas uroczystości docenieni zostali także uczniowie, którzy zostali laureatami lub zwycięzcami konkursów przedmiotowych oraz zawodów sportowych. Uczestnikom projektu z programu Erasmus+ „Cyberprzestrzeń – bezpieczna przestrzeń” wręczono certyfikaty, a wolontariuszom uczestniczącym w różnych akcjach pomocowych i charytatywnych – podziękowania i upominki.
Jesteśmy niezmiernie dumni, że uczniowie naszego liceum odnoszą liczne sukcesy w wielu dziedzinach, a efekty nauczania w szkole utrzymują się niezmiennie na wysokim poziomie. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom, a wszystkim życzymy realizacji swoich pasji w następnych latach .
Przewodniczący samorządu uczniowskiego Krystian Andrzejczak podziękował nauczycielom za ich pracę i wsparcie uczniów w trudnej rzeczywistości, w której towarzyszyło nam nauczanie zdalne i problemy wynikające z sytuacji polityczno – gospodarczej.
Ze smutkiem przyjęliśmy do wiadomości informację, że pracę w naszej szkole kończą wspaniali nauczyciele: p. Grażyna Kowalczyk, p. Ewa Krasnopolska, p. Klaudia Jackowska – Krzywoń oraz ks. Maciej Gortyński. Bardzo żałujemy, już tęsknimy! 
Uczniom klas 1a i 1c dziękujemy za przygotowanie uroczystości, a Hubertowi i Weronice gratulujemy uzdolnień muzycznych! 
Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku!

 

I Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Żeromskiego

95-035 Ozorków,
ul. R. Traugutta 1

+48 (42) 718-93-50

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tu jesteśmy