Ostatki 2020

Ostatki, czyli ostatnie dni karnawału, w naszej szkole zawsze obchodzone są niezwykle barwnie i wesoło. Tego dnia uczniowie mogą puścić wodze fantazji i przebrać się za swoje ulubione postacie. W tym roku, 25 lutego, Samorząd Uczniowski postanowił wyróżnić najbardziej kreatywne stroje w dwóch kategoriach: indywidualnej (osobno chłopcy, osobno dziewczyny) i klasowej. W tej pierwszej nagrody (w postaci bonów do empika o wysokości 50 złotych) zgarniają: Paulina Krzewińska w roli Magdy Gessler oraz Tymon Smykowski, który wcielił się w postać swojego ulubionego serialu "Dom z Papieru" . W kategorii klasowej ciężko było nam wybrać zwycięzce, dlatego nagrodzone zostaną dwie klasy - IBP z wychowawczynią p. Kochańską i ICP z wychowawczynią p. Maciejewską. Te dwie klasy w całości przebrały się i wykazały ogromnym zaangażowaniem, dlatego zostaną nagrodzone pyszną niespodzianką w przyszłym tygodniu. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym konkursem i zachęcamy do brania udziału w kolejnych. :)